Zapomněli jste heslo?

Další Bleskovky

Opustil nás ve věku nedožitých 80ti let pan Josef Karlík

10.5.2020 nás po krátké nemoci opustil ve věku nedožitých 80ti let pan Josef Karlík. Dlouholetý člen Kulečníkového klubu Zlín.

Bude lépe

Vážení sportovní přátelé,

v současné době celá naše společnost a celé lidstvo stojí tváří v tvář nebývalé výzvě, kterou jsme ve svém životě doposud nezažili. Je zřejmé, že vláda musí na tuto situaci reagovat rázně a rychle, což se také stalo. Je také logické, že všichni máme strach o své blízké. Nicméně výzvu, která dnes před námi stojí, jsme společně schopni zvládnout, pokud se k ní postavíme všichni zodpovědně. Zodpovědně nejenom sami k sobě, ale také k druhým.

Dnes nabývá na důležitosti více než jindy osobní disciplína, ale také racionální nadhled. Na místě určitě není panika, která nikdy nikomu nepomohla. V souladu s nařízením vlády se přijímá spousta opatření, o kterých se denně dozvídáme ze sdělovacích prostředků. Určitě dnes nelze předpovídat další vývoj, ani časový horizont, kdy se budeme moci opět postavit za kulečníkové stoly a znovu bez omezení poměřit svůj um v našem zamilovaném sportu. Pevně věříme, že doba bude co nejkratší.

Dovolte nám, abychom Vám v těchto těžkých dobách popřáli hodně zdraví, štěstí a pokory, se kterou budeme vyhlížet lepší časy.

VV ČMBS

Školský pohár 2019

Školský pohár 2019

Dnešním den končí přihlášky na Školní pohár 2019, který se bude konat 14.6.2019 v Praze v herně Harlequin Praha. Propozice najdete v dokumentech na hlavní stránce svazu. a jako přílohu této zprávy.

Vážení zástupci klubů, trenéři,

(na vědomí VVS poolbilliard)

 

dnes je poslední den k přihlašování dětí školního věku do turnaje "Školský pohár 2019".

Přihlásit se můžete v registraci na turnaje nebo na tomto emailu.

 

Prosím o přihlášení ve lhůtě k zabránění organizačních problémů.

 

UPOZORNĚNÍ:

Na turnaji budeme požadaovat dress code "B" (tmavé kalhoty, tmavé bot, tmavé ponožky

a polokošilové triko s označením klubu-hráči bez klubové příslušnosti bez označení)

 

Ale určitě si s sebou vezměte kraťasy nad / pod kolena, v případě vyšší teploty v herně

bude dovoleno organizátorem se převléknout. Nechceme, aby se nám účastníci uvařili :)

 

 

Děkuji a přeji příjemný den

 

Vančura Tomáš

+420773991234

tomvan2002@volny.cz

ČMBS je členem EEBC

ČMBS je členem EEBC

Českomoravský billiardový svaz, se stal členem poolové organizace East European Billiard Councill, V příloze je připojený jmenovací dekret.

VV ČMBS

 

Školský pohár 20018

Pozvánka na třetí ročník kulečníkového turnaje pro hráče školního věku – ŠKOLSKÝ POHÁR, který se odehraje v herně Harlequin Praha, Oblouková 6-8 v Praze. Datum
konání je v pátek 22. 6. 2018. Na tomto turnaji mohou startovat žáci ZŠ či jejich vrstevníci víceletých gymnázií.

Propozice a pozvánku najdete  v dokumentech.

Školský pohár

Dne 23.6.2017 se koná již druhý ročník Školského poháru. Přihlášky je potřeba doručit do 12.6.2017 k rukám Generálního sekretáře Českomoravského billiardového svazu. Propozice jsou vyvěšeny v dokumentech na hlavní webové stránce svazu.

VV ČMBS

Dobré ráno s kulečníkem

V úterý 28.6.2016 se bude vysílat Dobré ráno s prezentací kulečníku na ČT2.

Vysílání bude z Delty Brno za přítomnosti GS Františka Nejedlo, Petr Misáka a dalších. Přesný program zde.

Podpora ČMBS výzvě sportovních osobností

Podpora ČMBS výzvě sportovních osobností

Českomoravský billiardový svaz veřejně podporuje "Výzvu sportovních osobností adresovanou českým politikům", která je přílohou této zprávy.

Naprosto souhlasíme s prohlášením: "Proto apelujeme právě na politiky, změňte přístup k zdravému životnímu stylu občanů České republiky a tudíž ke sportu jako jeho základu. A především dejte dětem více peněz a nastavte systém financování sportu tak, abychom o peníze nemuseli prosit každý rok zas a zas"

VV ČMBS

 

Federal Cup 2016

Federal Cup 2016

ČMBS a SBIZ vás zvou na další ročník mezistátního zápasu Federal Cup 2016 o putovní pohár.

Utkání se koná 5. března 2016 v Trenčíně.

Podrobnosti na vytvořené události na Facebooku.

32. Valná hromada České unie sportu

V sobotu 30.ledna se v Nymburku koná 32. Valná hromada České unie sportu. Jedná se o VH největší sportovní organizace v ČR. Tato VH je volební a účastníci VH zvolí pro příští čtyři roky nové vedení.

Jediným kandidátem na post předsedy ČUS je Miroslav Jansta. Na osm míst členů VV za komoru národních sportovních svazů, je devět uchazečů. 

Náš svaz bude na této VH zastupovat Generální sekretář ČMBS, pan František Nejedlo. O průběhu VH budete informováni po jejím skončení.

VV ČMBS

Starší
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |