Zapomněli jste heslo?

Další Bleskovky

ČMBS je členem EEBC

ČMBS je členem EEBC

Českomoravský billiardový svaz, se stal členem poolové organizace East European Billiard Councill, V příloze je připojený jmenovací dekret.

VV ČMBS

 

Školský pohár

Dne 23.6.2017 se koná již druhý ročník Školského poháru. Přihlášky je potřeba doručit do 12.6.2017 k rukám Generálního sekretáře Českomoravského billiardového svazu. Propozice jsou vyvěšeny v dokumentech na hlavní webové stránce svazu.

VV ČMBS

Dobré ráno s kulečníkem

V úterý 28.6.2016 se bude vysílat Dobré ráno s prezentací kulečníku na ČT2.

Vysílání bude z Delty Brno za přítomnosti GS Františka Nejedlo, Petr Misáka a dalších. Přesný program zde.

Podpora ČMBS výzvě sportovních osobností

Podpora ČMBS výzvě sportovních osobností

Českomoravský billiardový svaz veřejně podporuje "Výzvu sportovních osobností adresovanou českým politikům", která je přílohou této zprávy.

Naprosto souhlasíme s prohlášením: "Proto apelujeme právě na politiky, změňte přístup k zdravému životnímu stylu občanů České republiky a tudíž ke sportu jako jeho základu. A především dejte dětem více peněz a nastavte systém financování sportu tak, abychom o peníze nemuseli prosit každý rok zas a zas"

VV ČMBS

 

Federal Cup 2016

Federal Cup 2016

ČMBS a SBIZ vás zvou na další ročník mezistátního zápasu Federal Cup 2016 o putovní pohár.

Utkání se koná 5. března 2016 v Trenčíně.

Podrobnosti na vytvořené události na Facebooku.

32. Valná hromada České unie sportu

V sobotu 30.ledna se v Nymburku koná 32. Valná hromada České unie sportu. Jedná se o VH největší sportovní organizace v ČR. Tato VH je volební a účastníci VH zvolí pro příští čtyři roky nové vedení.

Jediným kandidátem na post předsedy ČUS je Miroslav Jansta. Na osm míst členů VV za komoru národních sportovních svazů, je devět uchazečů. 

Náš svaz bude na této VH zastupovat Generální sekretář ČMBS, pan František Nejedlo. O průběhu VH budete informováni po jejím skončení.

VV ČMBS

Nový responzivní design

Dnes byl spuštěn nový vzhled stránek, který v souladu s dlouhodobou politikou VV, má sjednocovat všechny naše odrůdy sportů, vizuálně i jinak.

Webové stránky a matrika se budou samozřejmě dále vyvíjet.

Starší
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |