Zapomněli jste heslo?

Aleš Šlambor - prezident ČMBS

Vážení příznivci kulečníku,

vítejte na stránkách Českomoravského billiardového svazu, spolku, který organizuje a řídí soutěže ve všech druzích kulečníkového - nebo chcete-li billiardového - sportu v České republice. Tyto soutěže jsou organizovány ve všech krajích ČR, zapojuje se do nich kolem 130 klubů, oddílů nebo TJ. Zájemcům můžeme nabídnout soutěže ve všech disciplínách karambolu, poolu a snookeru.

ČMBS je členem ČUS, ČOV a několika mezinárodních billiardových organizací (struktura je znázorněna graficky v příloze na konci článku), což umožňuje našim nejlepším hráčům účast na ME, MS a snad v blízké době i na OH, což by byl obrovský přínos pro rozvoj tohoto sportu u nás i ve světě.

Těm z Vás, kteří by se chtěli věnovat sportovnímu kulečníku a zároveň by měli zájem se zapojit do soutěží pod vedením zkušenějších hráčů, doporučujeme kontaktovat některý z klubů ve svém okolí, nebo nám napište na některou z emailových adres a my Vám rádi sdělíme, kde a jak se aktivně můžete stát členy naší komunity.

Těšíme se na Vás při některém z kulečníkových turnajů pořádaných naším svazem.

V příloze naleznete graficky znázorněné zapojení ČMBS do národních a nadnárodních organizací.

dokument ČMBS ČMBS-struktura.pdf

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |